Zaloguj

Zaloguj się

Użytkownik
Hasło *
Zapamiętaj mnie

 

Semestr 6

Obowiązuje wszystkich studentów ochrona osobista w postaci masek i rękawiczek oraz dystans społeczny (conajmniej 1,5 m). Osoby niezabezpieczone nie będą wpuszczone na teren zaliczenia i do sekretariatu.

Przy wejściu należy zdezynfekować ręce płynem dezynfekcyjnym.

 

13 CZERWCA 2020R.

10.00 – 11.30

SYSTEM PODATKOWY

ZALICZENIE PISEMNE

olik 1, plik 2, plik 3, plik 4, plik 5, plik 6, plik 7, plik 8

PODZIAŁ NA 2 GRUPY PISZĄCE JEDNOCZEŚNIE W 2 SALACH

MGR E. OKULSKA

Z POWODU SYTUACJI EPIDEMICZNEJ, INFORMUJE SIĘ STUDENTÓW, ŻE PRACE LICENCJACKIE ZAAKCEPTOWANE PRZEZ PROMOTORA NALEŻY SKŁADAC W FORMIE ELEKTRONICZNEJ (2 PLIKI – 1. W FORMACIE PDF. 2. W FORMACIE DOC/DOCX.) NA ADRES MAILOWY: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 20 czerwca.

OPRAWIONE PRACE W FORMIE PAPIEROWEJ (1 EGZEMPLARZ) BĘDĄ PRZYJMOWANE PRZEZ DZIEKANAT W DNIU OBRONY TJ. 27 CZERWCA OD GODZ. 8.00).

PO TYM TERMINIE NALEŻY SKŁADAĆ PODANIE DO DZIEKANA O PRZESUNIĘCIE TERMINU OBRONY NA II TERMIN, KTÓRY PLANOWANY JEST WE WRZEŚNIU.

PRZYPOMINAMY, ŻE OBOWIĄZUJE ZARZĄDZENIE KANCLERZA NR 2/12, DOTYCZĄCE OPŁAT DODATKOWYCH (ZAKŁADKA PRZEPISY I ZARZĄDZENIA)

Zaliczenia z przedmiotów:

Metody oceny projektów gospodarczych - zadanie do wykonania na zaliczenie - termin do 13 czerwca przesłac na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Finanse publiczne - prace pisemne na zadane problemy do wyboru. Obowiązuje róznorodnośc tematów prac. Grupa musi wykorzystać wszystkie tematy. Termin do 15 czerwca - przekazać na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rachunkowość zarządcza,

Modele ekonometryczne w praktyce funkcjonowania przedsiębiorstw

Rachunek kosztów - zasady zaliczenia udostępniona w zakładce Materiały dydaktyczne

odbędą się elektronicznie.

Materiały i procedury znajdą się na stronie internetowej w ciągu kolejnych dni.

27  CZERWCA 2020R.

I TERMIN OBRON PRAC DYPLOMOWYCH U PROMOTORÓW:

              od godz. 9.00

                     1. DR J. GLINKA

                     2. DR A.MICHALSKA     

                 od godz. 10.00

                     3. PROF. DR HAB. Z. GRZYMAŁA

                     4. PROF. DR M. WOŹNIAK